(044) 468-52-00
ltd.veres@voliacable.com

Задать вопрос
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЕРЕС" (м. Київ) зареєстровано 25 серпня 1998 року. Підприємство ТОВ "ВЕРЕС" орієнтоване на безперебійний процес виробництва, реалізації і переробки сільськогосподарської продукції з ціллю отримання максимального прибутку від фінансових вкладень. Досягнення наміченої цілі забезпечується наявністю сучасних фінансово-товарних схем та необхідною матеріально-технічною базою, досвідом відповідної діяльності і участю наукових консультантів в області сільського господарства.

На сьогоднішній день Товариство господарює на площі 12000 га, які знаходяться в Кіровоградській та Полтавській областях. Виробництво сільськогосподарської продукції здійснюється силами двох філій ТОВ "ВЕРЕС", а саме:

  1. Філія ТОВ "ВЕРЕС" смт. Павлиш, Онуфрієвський р-н, Кіровоградської області;
  2. Філія ТОВ "ВЕРЕС" с. Балахівка, Петрівський р-н, Кіровоградської області.

Вибір даних регіонів визначений високою природною родючістю ґрунтів, провідним положенням в виробництві  та реалізації сільськогосподарської продукції в Україні. На протязі останніх років ці області мали добрі результати по врожайності сільськогосподарських культур, вигідно розташовані в географічному плані для транспортування товару в українські порти або пункти перетину кордону України.

Основний акцент зроблений на біржові групи товарів (зернові, олійні культури) з використанням схем ефективної сівозміни  і продуктів їх переробки, що дозволяє аналізувати і своєчасно планувати торгівельні  угоди і фінансові потоки. В першу чергу, це традиційні для структури українського ринку культури – ячмінь, горох, пшениця, кукурудза, ріпак, насіння соняшника та соя.

ТОВ "ВЕРЕС" при співробітництві  з світовими лідерами в насінництві розмножує насіннєвий матеріал найвищих репродукцій сортів гороху, які повинні забезпечувати стабільні врожаї в господарствах України.

Товариство має необхідні потужності по прийманню, переробці і зберіганню виробленої сільсько- господарської продукції об’ємом 75000 тон зерна. Є можливість здійснювати відвантаження сільськогосподарської продукції, як автомобільним так і залізничним транспортом в об’ємі 700 тон за зміну.
В зв’язку з підвищенням цін на ресурси  ТОВ "ВЕРЕС" перейшло до застосування передових ресурсозберігаючих технологій господарювання. Завдяки цьому значно зменшується використання матеріальних ресурсів, процес обробітку сприяє збереженню ґрунтів, що в свою чергу зменшує собівартість і підвищує конкурентоспроможність виробленої продукції.

При співпраці із своїми партнерами ТОВ "ВЕРЕС" орієнтується на отримання взаємного прибутку завдяки об’єднанню суспільних знань та навичок.

Будемо раді співпрацювати із усіма зацікавленими підприємствами.

З повагою,
Генеральний директор   В.В.Зубков

G Analytics
сайт создан компанией студия web дизайна